Vi ønsker å skaffe oss en oversikt over alle kompetansemeglere som er tilknyttet FORREGION-programmet.

Oversikten vil synliggjøre kompetansemegling som tilbud og synliggjøre kompetansemeglerne og deres arbeidsområder. Bedrifter kan finne nødvendig kompetanse, og kompetansemeglere kan enkelt komme i kontakte med hverandre for å utveksle erfaringer og kunnskap.

Oversikten over kompetansemeglerne publiseres på nettsidene til Forskningsrådets FORREGION-program.

 

Registrering

{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Kontakt

Har du spørsmål så ta kontakt med Idun Alhajjam, iha@forskningsradet.no

Send en e-post fra denne siden eller ring 40 63 42 49.

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Firma-/FoU-institusjon

Kjersti Kinderås Arena Skog
Lars Johansson Arena Skog/RISE PFI
Rannverg Kristiansen ARENA Skog/Skogselskapet i Trøndelag
Knut Amund Skatvedt Arena Skog/Treteknisk
Wiggo Evensen Barnfind Technologies AS
Jørund S. Larsen BDO AS
Bård Krogshus Bim Center Norge AS
Fredrik Eikum Solberg Biogass Oslofjord
Kjetil Haugbro Blender Collective
Morten Bergslien Blue Planet
Tor Prøitz Borg Plast-Net
Stian Anfinsen Christian Michelsen Research
Kari Thyholt FI og NCE Aqoatech Cluster
Ivar Blikø Fosen Innovasjon AS
Anne Marit Rødland Fremtidsmat - mat for bedre helse
Eli Munkeby Serigstad Fylkesmannen i Rogaland
Simen Hesleskaug Grindøy Rådgivning AS
Kirsti Margrethe Haave Myran Grønn Forskning Midt-Norge/Landbruk21 Trøndelag
Brit Johansen Hedmark Kunnskapspark
Rolf Olaf Larsen Herøya Industripark
Rebekka Louise Armstrong Fretheim HVL, Mohnsenteret
Geir Arne Svenning Høgskolen i Molde
Ole Henrik Gusland Høgskolen SØ Norge
Bjørn Gunnar Tafjord Høgskulen i Volda
Bent-Håkon Lauritzen Inergeo
Runar Brøvig Innoventus Sør
Christian Quale IRIS/NORCE
Bjørn Arne Føleide Konsulentselskapet Noodt & Reiding AS
Kurt Johnsen Konsulentselskapet Noodt & Reiding AS
Christian Thomas Borgen Kunnskapsparken Helgeland
Monica Paulsen Kunnskapsparken Helgeland
Bjørn Audun Risøy Kunnskapsparken Helgeland
Connie Sperstad Kunnskapsparken Helgeland
Krister Salamonsen Kunnskapsparken Helgeland (første arbeidsdag 4. desember)
Torbjørn Jørgensen Kunnskapsparken Helgeland AS
Bjørn Audun Risøy Kunnskapsparken Helgeland AS
Pål Skavås Kunnskapsparken Nord
Tor Hovde Kunnskapsparken Nord as
Terje Simonsen Lektorstab USN
Are Østmo Lindesnesregionen Næringshage
Hilde Elisabeth Tallaksen Lindesnesregionen Næringshage as
Kristian Sirevåg Lister Nyskaping
Liv Birkeland Lister nyskaping AS
Øyvind Herse M&R fylkeskommune
Øyvind M. Berge Mohnsenteret, Høgskulen på Vestlandet
Marit Eggen Mohnsenteret, Høgskulen på Vestlandet
Sigurd Handeland Mohnsenteret, Høgskulen på Vestlandet
Øystein S. Høvig Mohnsenteret, Høgskulen på Vestlandet
Rannveig Litlabø Mohnsenteret, Høgskulen på Vestlandet
Tone Blixøen Mosseregionens Næringsutvikling
Wenche Emblem Larsen Møreforsking
Gøril Groven Møreforsking Molde
Lars Petter Langås Namdalshagen AS
Ingar Strøm Namdalshagen AS
Erik Flå Nasjonalparken Næringshage
Tina Lihaug Selbæk Nasjonalparken Næringshage AS
Kristian Henriksen NCE Aquatech
Stein Harald Hjeltnes Njøs næringsutvikling AS
Anne Kari Heen NLR Viken
Anne Marit Rødland Nofima
Vidar Andreassen Noodt & Reiding
Edmund Jr. Mikkelsen Noodt & Reiding AS
Anne Ansnes Hageberg Norce
Annette Fagerhaug Stephansen Norce
Martin Skedsmo Norinnova Technology Transfer
Thor Kamfjord Norner AS
Mads Solberg NTNU
Berit Arntsen Næringshagen i Orkdalsregionen
Dag Rune Stensaas Næringshagen i Orkdalsregionen
Åslaug Hennissen Oi! Trøndersk Mat og Drikke AS
Aslaug Rustad Oi! Trøndersk Mat og Drikke As
Mihaela Tabacaru Oslo Edtech Cluster
Jon Hermansen Polycom, J.Hermansen
Per Anders Folladal Proneo AS
Anders Linga Proneo AS
Tore Svartås Proneo AS
Heidi Nakken ProtoMore
Finn Amundsen ProtoMore Kunnskapspark AS
Jørn Roar Bamle Proventia
Preben Hjallum Proventia
Carl Ivar Holmen Proventia AS
Guri Heggem Rørosregionen Næringshage
Hans Petter Kvikne Rørosregionen Næringshage as
Tone Melvær Ruud Rørosregionen Næringshage as
Paul Jacob Helgesen Segel AS
Trond Haavik Segel AS
Joar Stensløkken Silivi Forum AS/ Tretorget AS
Kristian Aas SINTEF Industri
Ingvild Johanne Aarhus Skåppå Kunnskapspark AS
Ola Rostad Solenergiklyngen, c/o Kunnskapsbyen Lillestrøm
Harald Østerberg SolidRock
Per Olve Tobiassen SpinOn A/S
Iselinn Kongsten Sørlandsporten Næringshage
Anne Peggy Møller Schiefloe T:lab
Anne Peggy Schiefloe T:Lab
Thomas Berstad Telemark Næringshage AS
Solveig Svardal Telemarksforskin
Gunn Kristin Leikvoll Telemarksforsking
Håvard Sørli Tindved
Ingrid Hvidsten Gabrielsen Tretorget AS
Rolf Lars Haugen Tretorget AS
Ola Erik Rostad Tretorget AS
Heidi Glørstad Nielsen Trøndersk Kystkompetanse As
Mette Ravn Midtgard UiT
Kjersti Vikse Meland Uni Research Polytec
Morten Hvidsten USN
Jon Herman Ulvensøen USN
Paul Vigmostad Validé
Kari Birgitte Melvær Wiig Validé
Terje Handeland Validé AS
Åse Tveit Samdal Validé Haugesundregionen as
Britt Viljugrein Vannklyngen AS
Hans Bjørn Paulsrud VIKEN Teknologinettverk/MNU
Siri Aarland Vindel AS
Nils-Eivind Holmedal VIS
Mona Leiruglen VIS
Monica Lislerud VIS
Paul Sverre Røe www.proneo.no
Gabriela Grolms Østfold fylkeskommune
Synnøve Rubach Østfoldforskning AS
Tom Christian Dahl ÅKP AS
Arne Mehl ÅKP AS
Robert Voldnes ÅKP AS (Ålesund Kunnskapspark)